Przystań w Prażmowie nad Jeziorem Jagodne

Jeśli planujecie Państwo wypoczynek na łonie natury, w malowniczym miejscu to warto rozważyć wynajem jachtów na Mazurach. Jest to doskonała forma aktywnego spędzania czasu wolnego. Do Państwa dyspozycji oddajemy takie nowoczesne i komfortowe jachty jak m.in.: Maxus 26Antila 26cc,  Twister 780 czy Antila 24,4 . W Prażmowie – jacht Państwa marzeń już czeka! Zdecydujcie się na wynajem łodzi motorowych na Mazurach -z pewnością zachęcą Was do tego bardzo atrakcyjne ceny oraz fakt, iż wynajem bez patentu jest także możliwy!

Gdy chcesz odpocząć od zgiełku, przeżyć ekscytującą przygodę to czarter jachtów żaglowych na Mazurach spełni Twoje oczekiwania. Oferowane przez nas jachty są bezpieczne, wygodne oraz co najważniejsze – doskonale wyposażone, dlatego np. czarter Maxus 26 lub czarter Antila 26 cc urozmaici pobyt i zapewni mnóstwo niezapomnianych wrażeń.

Pięknie położona przystań Prażmowo nad Jeziorem Jagodne zaprasza nie tylko wytrawnych żeglarzy, ale także początkujących by skorzystali z oferty wynajmu łodzi na Mazurach.

Nasza przystań znajduje się na samym środku Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w Prażmowie nad Jeziorem Jagodne. Choć jest to niewielkie miejsce panuje tu wyjątkowa, kameralna atmosfera, która pomoże Państwu w ucieczce od codziennego wielkomiejskiego zgiełku zapewniając iśćie wodniacką atmosferę. Nasza flota to nowoczesne, bezpieczne jachty; Antila 26 cc Maxsus 26 Antila 24,4  Twister 26

Jak do nas dojechać?

Jadąc drogą wojewódzką 643 od strony Mikołajek lub Rynu po minięciu tablicy Prażmowo po ok. 150 m należy zjechać w prawo w drogę do jeziora nr 34. Jadąc od strony Giżycka przed końcem Prażmowa skręcić w lewo w ostatni zjazd do jeziora nr 34

Galeria portu w Prażmowie